Fito dhurata nga Lockerz

  Onyx.
  Onyx.
  Administrator
  Administrator

  Posts : 414
  Reputation : 0
  Join date : 23/12/2009

  Fito dhurata nga Lockerz Empty Fito dhurata nga Lockerz

  Mesazh nga Onyx. prej Thu Jan 07, 2010 10:54 pm

  Pershendetje

  E hapa ket tem per account ne Lockerz™️.
  Si te regjistrohem ne Lockerz?
  -Per tu regjistruar ne lockerz ju duhet te jeni i ftuar nga dikush, pra ket mund ta bej un per ju,vetem lereni 1 email ketu dhe un ju dergoj ftesen.


  Qfar mund te bej me account ne Lockerz?
  -Pasi te regjistrohesh ne Lockerz ti si fillim ke 2Poena. gjdo dit behet nga 1 pyetje ne lockerz dhe ju nese i pergjigjeni sakt asaj pyetje mund ti merni 1-10 poena[varet nese je pergjigjur 100% sakt]


  Ku ti mar pergjigjet?
  -Pasi qe te jeni regjistruar ne Lockerz un ju dergoj ne pm 1 webfaqe qe aty gjenden pergjigjet e pyetjeve te Lockerz[kush regjistrohet le te tregon ketu qi osht regjistru dhe un i dergoj ati ne pm linkun]

  Pasi te bej shum poena qfar mund te bej me atë?

  Pasi qe te keni mbledhur shum poena ju mund te fitoni dhurata te ndryshme.


  P.S: Mos haroni te lini 1 email ketu [ Gmail duhet per te qen ]

   Ora është Wed Jun 19, 2019 1:05 am