Fito certifikate online nga USA (USIP

  avatar
  Mr.Problem

  Posts : 117
  Reputation : 0
  Join date : 23/12/2009

  Fito certifikate online nga USA (USIP Empty Fito certifikate online nga USA (USIP

  Mesazh nga Mr.Problem prej Wed Dec 23, 2009 5:59 pm

  Ketu e keni tutorialin se si mund te fitoni nje certifikate nga United States Institute of Peace (instituti i paqes se shteteve te bashkuara) kete tutorial ka kohe qe e kam punuar, shume persona qe kan perfunduar kete test iu kan ardhur certifikatat nga USA (certifikata sherben nese aplikoni ne nje vend pune, ku spaku tregon qe ke njohje te gjuhes angleze). Ka sigurisht dhe ne kete forum nga ata persona qe kan fituar kete certifikate me heret (khg forum)

  Brenda i keni pergjigjejet dhe Online nga faqja zyrtare mundeni me apliku dhe me e fitu certifikaten e pastaj do iu vjen ne adres ne shtepi tuajen permes postes !

  Te gjitha i keni brenda nuk ka nevoje per ndonje fjale shtes,
  nese keni ndonje problem shkruani ketu
  ndersa per ndihme mund t'iu ndihmoi edhe ne MSN nese jam i lire sg1@khg-crew.ws

  Download :
  Cito:
  http://www.freewebtown.com/sg1sg1/Tutorials/USIP.rar


  Per cdo pa kjartesi mund t pyetni ketu!

  Upss harrova nese nuk iu bon download linku direkt ateher bejeni Copy - Paste linkun ne Web Browser dhe Download

   Ora është Wed Jun 19, 2019 12:43 am