Fito Para nga Hotfile.com? (duke ngarkuar)

  avatar
  Mr.Problem

  Posts : 117
  Reputation : 0
  Join date : 23/12/2009

  Fito Para nga Hotfile.com? (duke ngarkuar) Empty Fito Para nga Hotfile.com? (duke ngarkuar)

  Mesazh nga Mr.Problem prej Wed Dec 23, 2009 6:00 pm

  --------------------------------------------------------------------------------

  Behet fjale per fitimin me ane te siteve per filesharing. Fitimet me Hotfile mund ti kalojne fitimet me Adsense dhe duhet me pak kohe dhe me pak eksperience si webmaster.
  Thjesht ngarkon ne hotfile programe, filma, musica apo qfare deshironi ju dhe e postoni neper forume qe kan me mijra vizitor ne dite (www.warez-bb.org) .
  Per tu regjistruar ne HOTFILE --------------------------------------------------------------------------------

  Behet fjale per fitimin me ane te siteve per filesharing. Fitimet me Hotfile mund ti kalojne fitimet me Adsense dhe duhet me pak kohe dhe me pak eksperience si webmaster.
  Thjesht ngarkon ne hotfile programe, filma, musica apo qfare deshironi ju dhe e postoni neper forume qe kan me mijra vizitor ne dite (www.warez-bb.org) .
  Per tu regjistruar ne HOTFILE hotlife.com

  PS: Ata qe regjistrohen ne refer timin dhe uploadojn duhet te ma tregojn userin e tyre dhe une do tju jap mbi 10 webfaqe qe jan me te vizituarat ne bot qe te fitoni sa me shum leke nga Ngarkimet tuaja.

  PS: Ata qe regjistrohen ne refer timin dhe uploadojn duhet te ma tregojn userin e tyre dhe une do tju jap mbi 10 webfaqe qe jan me te vizituarat ne bot qe te fitoni sa me shum leke nga Ngarkimet tuaja.

   Ora është Wed Jun 19, 2019 12:29 am