Fito Para Nga Youtube

  avatar
  Mr.Problem

  Posts : 117
  Reputation : 0
  Join date : 23/12/2009

  Fito Para Nga Youtube Empty Fito Para Nga Youtube

  Mesazh nga Mr.Problem prej Wed Dec 23, 2009 6:03 pm

  Se pari ju duhet te regjistroheni tek kjo faqja ketu

  Paid2Youtube.com pastaj menyra osht shum e thjesht sikur tek bux.to por me efikase dhe shum me e mir

  Per te shiquar Videot ju duhet te hyni pas regjistrimit ketu

  http://www.paid2youtube.com/surf.php

  ku pasi qe te hapni videon dhe paraqitet Sheja Tick V athere gjithqka eshte ne rregull ju mund te dilni nga faqja edhe pa e shiquar videon e plot e keshtu vazhdoni me radh deri ne fund te videove

  Kurse per te par stats tuaja nga shiqimet ju mund ti shifni ketu

  http://www.paid2youtube.com/members.php

  Gjithashtu ju duhet te jeni i regjistruar ne Youtube.com
  qe te rritni nivelin tuaj sa me te mir ne Youtube

  Menyra e pageses eshte
  PayPal
  Nese ndokush deshiron qe pagesen të merr nga moneybookers apo kospay mund të më kontaktoj mua./

   Ora është Wed Jun 19, 2019 12:30 am