Rrite kualitetin e videove ne YouTube!

  avatar
  Mr.Problem

  Posts : 117
  Reputation : 0
  Join date : 23/12/2009

  Rrite kualitetin e videove ne YouTube! Empty Rrite kualitetin e videove ne YouTube!

  Mesazh nga Mr.Problem prej Thu Dec 24, 2009 2:47 am

  --------------------------------------------------------------------------------

  Rrite kualitetin e videove ne YouTube!


  Perdoreni kete kod ne menyre te drejte dhe do te keni mundesi ti shihni videot ne YouTube me kualitet shume me te mire.

  Krejt cka duhet te beni eshte qe ta hapni nje video ne YouTube dhe ne fund te linkut te asaj videoje ja vendosni kete kod


  Kodi:
  &fmt=18Pra,

  e marrim shembull qe linku i youtube eshte ky


  Kodi:
  yutube.com/watch?v=1lbxyO8g8XQ

  dhe ju ketij linku ne fund ja shtoni &fmt=18

  , pra


  Kodi:
  youtube.com/watch?v=1lbxyO8g8XQ&fmt=18


  dhe kualiteti eshte shume me i mire tani.


  Kujdes: Duhet ta keni rrjetin te mire per ti shikuar pa problem videot me kete menyre !

   Ora është Wed Jun 19, 2019 12:28 am