Si te krijoni program apo setup tuajin

  avatar
  Mr.Problem

  Posts : 117
  Reputation : 0
  Join date : 23/12/2009

  Si te krijoni program apo setup tuajin Empty Si te krijoni program apo setup tuajin

  Mesazh nga Mr.Problem prej Wed Dec 23, 2009 6:02 pm

  Per te ber kesi prog ju duhet programi Inno Setup Compiler!
  Pasi shumica prej nesh kemi probleme me arrjen e fileve nga rapidshare vendosa te qes ne sedspace.com
  sendspace.com l3a5cm
  Pasi ta hapni programin ju del kjo ju shkone te e dyta dhe ok!
  http://i49.tinypic.com/dyp47r.jpg qe foto!
  pastaj plotsoni ato qka ju lypen edhe ne fund shkoni Build edhe Compile
  http://i45.tinypic.com/op93q0.jpg qe edhe foton
  edhe u kry tani ju keni ni setup qe ti instaloni qka te deshironi !

   Ora është Wed Jun 19, 2019 12:46 am