Me marr Ip pa Program

  avatar
  Mr.Problem

  Posts : 117
  Reputation : 0
  Join date : 23/12/2009

  Me marr Ip pa Program Empty Me marr Ip pa Program

  Mesazh nga Mr.Problem prej Wed Dec 23, 2009 6:17 pm

  Per te marre Ip e viktimes se pari ju duhet te jeni ne kontakt me te Online
  dhe ne momenti qe ju jeni duke folur me Viktimen ju duhet te veproni teshtu:

  Se pari i dergoni viktimes nje file (qkado, ben edhe kameren ) pastaj

  Shkoni ne START>RUN dhe shkruani "cmd"
  pastaj shkruani "netstat"
  ne rubriken "foreign IP" gjendet IP e viktimes

   Ora është Wed Jun 19, 2019 12:30 am