Si te krijojme nje SETUP qe na instalon te gjitha aplikacionet e nevojshme

  avatar
  Mr.Problem

  Posts : 117
  Reputation : 0
  Join date : 23/12/2009

  Si te krijojme nje SETUP qe na instalon te gjitha aplikacionet e nevojshme Empty Si te krijojme nje SETUP qe na instalon te gjitha aplikacionet e nevojshme

  Mesazh nga Mr.Problem prej Wed Dec 23, 2009 5:59 pm

  Kjo eshte e nevojshme psh kur ta formatoni PC , nese nuk i keni te gjihta setupet e rujtuna ne PC , e ruani vetem kete , dhe qdohere kyqeni ne rrjet pas formatizmit dhe prisni deri sa te kryhet instalimi i te gjihte aplikacioneve .D

  Falemnderit per LExim

   Ora është Wed Jun 19, 2019 12:41 am