Faqet "Pay Per Upload"

  avatar
  Mr.Problem

  Posts : 117
  Reputation : 0
  Join date : 23/12/2009

  Faqet "Pay Per Upload" Empty Faqet "Pay Per Upload"

  Mesazh nga Mr.Problem prej Wed Dec 23, 2009 6:00 pm

  --------------------------------------------------------------------------------

  Mirmbrema,
  urime fitorja e partive ne Kosove ne kete nate...

  Ndoshta po e kuptoni se qfare dua te them nga titulli i temes.
  Dmth faqe qe paguajne per uploadime!

  Ketu do ti permendi disa dhe sipas kohes se lire do te shtoj edhe te tjera {^_^}.

  1. UploadKeep.com
  Kjo faqe paguan ne baze te shteteve nga shkarkohen filet dhe ne baze te madhesise te fileve.
  Pranohen shkarkimet nga te gjitha shtetet por me pagese me te vogel.
  Funksionon duke ngarukar file pastaj duke i bere "share" dhe nga shkarkimet Ju do te paguheni.
  me shume...

  2. HotFile.com
  Kjo faqe paguan ne baze te shkarkimeve te fileve tuaja. Eshte e ndare ne disa lloje te akonteve.
  Nga lloji Platinium mund te fitosh 15$ per 1000 shkarkime.
  Shkarkimet nuk pranohen nga te gjitha shtetet.
  me shume...

  3. Storage.to
  Paguan 10$ per shkarkimet nga Amerika dhe Europa. Ndersa shkarkimet nga Rusia dhe Eastern (perfshihet Turqia, Arabia dhe India) paguhen me pake.
  Pagesa behet permes PayPal (nuk e di nese behet ede ne menyra te tjera Eshte i lejuar remote upload dhe upload nga FTP.
  Bejne backup per filet e humbura te Juaja.
  me shume...

  4. ShareCash.org
  Kte nuk e kam provuar ndoshta eshte "scam" por ndoshta Jo! Megjithese duket sa paguan mire... Deri 600$ per 1000 shkarkime.
  Pagesat behen ne 7 ditet e para te fillimit te muajit permes PayPal dhe ne menyra te tjera
  Pagesa minimale eshte 10$.

   Ora është Wed Jun 19, 2019 12:46 am