Torres: Nuk e Kam pritur qe Liverpool Te Bie kaq Shpejt

  Share

  dR.-KilLeeR

  Posts : 241
  Reputation : 1
  Join date : 24/12/2009
  Age : 24

  Torres: Nuk e Kam pritur qe Liverpool Te Bie kaq Shpejt

  Mesazh nga dR.-KilLeeR prej Thu Dec 24, 2009 3:39 am

  I gjendur në pozitën e tetë, tetë pikë prapa pozitës së katërt ku gjendet Aston Villa, ky është një prej sezoneve më të dobëta të Liverpoolit.

  “Ne japim më të mirën por vazhdojmë të humbasin në të gjitha ndeshjet dhe nuk ka mënyrë për të zgjidhur problemin. Është e qartë se nuk e kam pritur këtë, pasi këtë sezon ne menduam se do të garojmë për gjithçka, si gjithmonë”.

   Ora është Tue May 22, 2018 5:25 pm