Vala Trick

  avatar
  Mr.Problem

  Posts : 117
  Reputation : 0
  Join date : 23/12/2009

  Vala Trick Empty Vala Trick

  Mesazh nga Mr.Problem prej Wed Dec 23, 2009 6:10 pm

  trik per mos me mujt me te thirr ne tel ..Nqofse doni mu liru prej thirrjeve
  --------------------------------------------------------------------------------

  Nqofse doni mu liru prej thirrjeve. . .!

  Ni trik per mos me mujt me t'thirr askush.Vepron kshtu:
  *21*044100174# edhe e thirr.
  Mesazhet vin ndersa
  met'thirr smunden,
  ti me thirr mundesh.
  Ai qe tenton me te thirr ia qet se ky numer nuk egziston.
  Ndersa kur doni mu kthy ne gjendje te me parshme e veproni kshtu:
  #002# dhe e thirrni.

  KJO VLEN VETEM PER NUMRA TE VALES!

   Ora është Wed Jun 19, 2019 12:57 am