Inglorious Bastards!

  Share
  avatar
  Onyx.
  Administrator
  Administrator

  Posts : 414
  Reputation : 0
  Join date : 23/12/2009

  Inglorious Bastards!

  Mesazh nga Onyx. prej Wed Dec 23, 2009 6:39 am

  https://www.youtube.com/watch?v=5sQhTVz5IjQ
  Filmi eshte ambjentuar ne luften e dyte boterore dhe ne kete film jan do ushtar amerikan dhe çifuta qe e kan detyren mi myt krejt nazistat qe i gjajn
  kqyrne se shum i fort eshte
  Titulli shqip eshte Bastardet pa lavdi

   Ora është Mon Jun 25, 2018 11:19 am