Beckham: Dua të shënoj kundër Manchesterit

  Share
  avatar
  Onyx.
  Administrator
  Administrator

  Posts : 414
  Reputation : 0
  Join date : 23/12/2009

  Beckham: Dua të shënoj kundër Manchesterit

  Mesazh nga Onyx. prej Sat Jan 02, 2010 12:45 am

  David Beckham, i cili do të jetë lojtar i Milanit në pjesën e dytë të sezonit, thotë se do të dëshironte të shënojë kundër ish-ekipit të tij, Manchester United, në takimin e 1/8 së finales së Ligës së Kampionëve.
  Beckham ka qenë tifoz i United që nga fëmijëria dhe ka bërë 394 paraqitje për ekipin anglez duke shënuar edhe 85 gola, para se të largohet nga Old Trafford në drejtim të Real Madridit në vitin 2003.

  Ndeshja e Milanit përballë Manchester United, do të jetë edhe përballja e parë e Beckham me ish-ekipin e tij.

  “Nëse shënoj nuk do të festoj. Do të doja të shënoj, por përfundimisht nuk do t’i gëzohem golit. E di se ndonjëherë ky është një rast i madh për të cilin nuk mendoni, andaj kurrë nuk mund të thoni se çfarë do të ndodhë. Por them se nuk dua të festoj”, ka thënë Beckham

   Ora është Mon Jun 25, 2018 5:09 pm