Pandev nuk i frikësohet konkurrencës

  Share
  avatar
  Onyx.
  Administrator
  Administrator

  Posts : 414
  Reputation : 0
  Join date : 23/12/2009

  Pandev nuk i frikësohet konkurrencës

  Mesazh nga Onyx. prej Sun Dec 27, 2009 7:28 pm

  Sulmuesi maqedonas Goran Pandev ka vendosur t’i bashkëngjitet Interit dhe thotë se nuk ka frikë të konkurrojë për një vend në formacionin bazë të Jose Mourinhos.
  “Asnjëherë gjatë karrierës time nuk kam pasur frikë nga konkurrenca, pasi që besoj shumë në kualitetet e mia”.

  “Interi është një klub i madh dhe i përgjigjet ambicieve të mia, të cilat janë për të sfiduar tituj të ndryshëm dhe për të luajtur në Ligën e Kampionëve”

  “Sidoqoftë, ende nuk kam arritur marrëveshje me Nerazzurët”, është cituar 26-vjeçari nga Makedonjia Sport

   Ora është Mon Jun 25, 2018 11:26 am