Candreva: enderron Fanellen e Romes

  Share

  dR.-KilLeeR

  Posts : 241
  Reputation : 1
  Join date : 24/12/2009
  Age : 24

  Candreva: enderron Fanellen e Romes

  Mesazh nga dR.-KilLeeR prej Thu Dec 24, 2009 3:37 am

  Candreva, i cili është në pronësi të Udineses dhe luan në formë huazimi te Livorno, ka thënë se është tifoz i Giallorossëve dhe do të dëshironte ta realizojë ëndrrën e tij që të luajë për klubin e tij të zemrës.

  “Gjithmonë kam qenë tifoz i Romës, mirëpo nuk mendoj për këtë gjë, sepse jam në pronësi të Udineses”.

   Ora është Mon Jun 25, 2018 5:07 pm