Mancini: Më sillni Maiconin dhe Ibrahimovicin

  Share
  avatar
  Onyx.
  Administrator
  Administrator

  Posts : 414
  Reputation : 0
  Join date : 23/12/2009

  Mancini: Më sillni Maiconin dhe Ibrahimovicin

  Mesazh nga Onyx. prej Sat Jan 02, 2010 12:44 am

  Trajneri i ri i Manchester Cityt, Roberto Mancini, dëshiron që t’i ketë në skuadër dy ish lojtarët e tij, Dougllas Maicon (Inter) dhe Zlatan Ibrahimovic (Barcelona).
  “Nëse City përfundon në top-katërsh, do të kërkojmë lojtarë të nivelit më të lartë. Do të më pëlqente Maicon”.

  “Me Ibran gjithmonë kemi pasur një raport besnikërie. Ai është (një lojtar) i klasit botëror. Cili menaxher në botë nuk do ta dëshironte Ibrahimovicin?”, ka thënë Mancini për francorossi.com.

   Ora është Mon Jun 25, 2018 11:33 am