Ronaldo: Reali do të jetë skuadra më e mirë e vitit 2010

  Share
  avatar
  Onyx.
  Administrator
  Administrator

  Posts : 414
  Reputation : 0
  Join date : 23/12/2009

  Ronaldo: Reali do të jetë skuadra më e mirë e vitit 2010

  Mesazh nga Onyx. prej Sat Jan 02, 2010 12:43 am

  Lojtari më i shtrenjtë në historinë e futbollit, Cristiano Ronaldo, ka zbuluar qëllimet e skuadrës së tij Real Madrid për vitin 2010: të jetë skuadra më e mirë në botë!
  “Real Madridi do të jetë ekipi më i mirë i vitit 2010. Duhet ta kemi energjinë dhe motivimin për të fituar gjithçka që na del përpara”

  “Tifozët dhe lojtarët po ëndërrojnë Ligën e Kampionëve. Këtë vit finalja mbahet në Santiago Bernabeu dhe është një mundësi e madhe për ne”, ka thënë portugezi.

   Ora është Mon Jun 25, 2018 1:56 am