Toni: Jam i gatshëm për të shkëlqyer te Roma

  Share
  avatar
  Onyx.
  Administrator
  Administrator

  Posts : 414
  Reputation : 0
  Join date : 23/12/2009

  Toni: Jam i gatshëm për të shkëlqyer te Roma

  Mesazh nga Onyx. prej Wed Dec 30, 2009 3:17 am

  Sulmuesi i Bayern Munichut, Luca Toni, ka dhënë shenja se në afatin kalimtar të janarit do të transferohet te Roma.
  Italiani u gjend në listën e personave jo të këndshëm për trajnerin e ri të Bayern Munichut, Louis van Gaal, i cili nuk llogarit në shërbimet e sulmuesit italian, andaj Luca Toni ka paralajmëruar largim nga Allianz Arena.

  Disa klube janë të interesuara për ish-sulmuesin e Fiorentinës, i cili paralajmëroi se megjithatë do të transferohet te Roma.

  “Shpresoj se do të kem gjashtë muaj të shkëlqyeshëm me Romën. Vërtet dua që kjo të ndodhë dhe t’i japë fund situatës me Bayernin. Pres që më dy janar të arrij në Romë”, ka thënë Toni

  dR.-KilLeeR

  Posts : 241
  Reputation : 1
  Join date : 24/12/2009
  Age : 24

  Re: Toni: Jam i gatshëm për të shkëlqyer te Roma

  Mesazh nga dR.-KilLeeR prej Wed Dec 30, 2009 2:46 pm

  aah BashTuu Shkelqy Osht :A:A

   Ora është Mon Jun 25, 2018 11:34 am