Reali e Bayerni arrijnë marrëveshje për Ribery?

  Share
  avatar
  Onyx.
  Administrator
  Administrator

  Posts : 414
  Reputation : 0
  Join date : 23/12/2009

  Reali e Bayerni arrijnë marrëveshje për Ribery?

  Mesazh nga Onyx. prej Wed Dec 30, 2009 3:15 am

  50 milionë euro është shifra për të cilën janë marrë vesh Bayern Munichu dhe Real Madridi, për transferimin e anësorit francez Franck Ribery në verën që vjen.
  Sipas faqes nga Munihu, Europolitan.de, të dyja skuadrat kanë arritur marrëveshje verbale, sipas të cilës nga sezoni i ardhshëm, Ribery do ta veshë fanellën e Los Blancos.

  Nga ana tjetër, shtypi anglez vazhdon të spekulojë se edhe Chelsea është pranë të sigurojë shërbimet e mesfushorit bavarez, mirëpo vetë lojtari më herët ka deklaruar se dëshiron të luajë për Real Madridin

   Ora është Mon Jun 25, 2018 5:03 pm