Ronaldo dëshiron finale spanjolle

  Share
  avatar
  Onyx.
  Administrator
  Administrator

  Posts : 414
  Reputation : 0
  Join date : 23/12/2009

  Ronaldo dëshiron finale spanjolle

  Mesazh nga Onyx. prej Wed Dec 30, 2009 3:14 am

  Superylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo, ka deklaruar se dëshiron të përballet me Barcelonën në finalen e Ligës së Kampionëve dhe ta mposhtë.
  “Shpresoj të mos kem lëndime të tjera dhe të jem në gjendje t’i ndihmoj Real Madridit të fitojë të gjithë titujt për të cilët jemi duke konkurruar këtë sezon”.

  “Kam bindje të plotë se do të përmirësohemi edhe më shumë në pjesën e mbetur të sezonit”, ka thënë portugezi në një intervistë për të përditshmen sportive Correio da Manha

   Ora është Mon Jun 25, 2018 11:33 am