qysh do te jet viti i ri qit vjet a do te ket befasi te shumta

  Share

  No-Exit

  Posts : 32
  Reputation : 0
  Join date : 26/12/2009
  Age : 23

  qysh do te jet viti i ri qit vjet a do te ket befasi te shumta

  Mesazh nga No-Exit prej Sat Dec 26, 2009 3:06 am

  ume mendoj qe qit vjet viti i ri do te jet shume mire dhe do te ket shume befasi santa

  dR.-KilLeeR

  Posts : 241
  Reputation : 1
  Join date : 24/12/2009
  Age : 25

  :D:D

  Mesazh nga dR.-KilLeeR prej Sat Dec 26, 2009 4:48 am

  Po valla Shuumm Befasi Kaa me pas Very Happy

   Ora është Tue Dec 11, 2018 5:32 pm