Qka boni kohen e lir?

  Share

  The Punisher

  Posts : 32
  Reputation : 0
  Join date : 25/12/2009

  Qka boni kohen e lir?

  Mesazh nga The Punisher prej Fri Dec 25, 2009 3:01 am

  Qka boni kur keni koh t'lir ?

  un per veti luaj pc dhe futboll ama tash jo se dimer hehehe:P

  dR.-KilLeeR

  Posts : 241
  Reputation : 1
  Join date : 24/12/2009
  Age : 24

  Qka boni kohen e lir?

  Mesazh nga dR.-KilLeeR prej Fri Dec 25, 2009 3:03 am

  Luj Counter-Strike Very Happy

   Ora është Tue May 22, 2018 5:12 pm