Qka ju bon n'jet re mburreni?

  Share

  The Punisher

  Posts : 32
  Reputation : 0
  Join date : 25/12/2009

  Qka ju bon n'jet re mburreni?

  Mesazh nga The Punisher prej Fri Dec 25, 2009 3:00 am

  un mburren me familjen tim dhe shoqnin qi e kam tbukur.

  dR.-KilLeeR

  Posts : 241
  Reputation : 1
  Join date : 24/12/2009
  Age : 24

  qka-ju-bon-n-jet-re-mburreni

  Mesazh nga dR.-KilLeeR prej Fri Dec 25, 2009 3:06 am

  Une N'burrna krejt Mahallen Teme edhe Krejt migjallart edhe Familen Very Happy

   Ora është Mon Jun 25, 2018 11:18 am