Logjika e udhtimit

  Share
  avatar
  The Punisher

  Posts : 32
  Reputation : 0
  Join date : 25/12/2009

  Logjika e udhtimit

  Mesazh nga The Punisher prej Fri Dec 25, 2009 2:22 am

  --------------------------------------------------------------------------------

  Nese jeni ne vetur dhe jeni duke e vozitur makinen me shpejtesi 260 kliometra ne or amundeni ta dini sa kthesa i keni kaluar nga prizreni deri ne prishtin.??
  avatar
  dR.-KilLeeR

  Posts : 241
  Reputation : 1
  Join date : 24/12/2009
  Age : 25

  :D:D

  Mesazh nga dR.-KilLeeR prej Sun Dec 27, 2009 2:05 pm

  2 :A ana majt ana djatht Very Happy

   Ora është Thu Mar 21, 2019 3:20 am