Spalletti fton Rocchin te Zeniti

  Share

  dR.-KilLeeR

  Posts : 241
  Reputation : 1
  Join date : 24/12/2009
  Age : 24

  Spalletti fton Rocchin te Zeniti

  Mesazh nga dR.-KilLeeR prej Thu Dec 24, 2009 10:11 pm

  Pas Goran Pandevit, Lazio mund të humbë edhe një tjetër lojtar të rëndësishëm, dhe ky është Tommaso Rocchi.

  Tuttomercatoweb njofton se trajneri i ri i Zenit St. Petersburgut, Luciano Spalletti, është takuar me sulmuesin italian, të cilit i ka bërë një ofertë që t’i bashkëngjitet skuadrës ruse.

  Ish-trajneri i Romës, është në kërkim të lojtarëve të cilët do ta bëjnë Zenitin më të fortë para sezonit të ri, që fillon në muajin mars.

   Ora është Mon Jun 25, 2018 11:38 am