Shikoni Shpija Kosoves Live

  Onyx.
  Onyx.
  Administrator
  Administrator

  Posts : 414
  Reputation : 0
  Join date : 23/12/2009

  Shikoni Shpija Kosoves Live Empty Shikoni Shpija Kosoves Live

  Mesazh nga Onyx. prej Wed Dec 23, 2009 6:07 am

  Antare te dashur te Ekstreme.org ndoshta disa prej jush nuk keni mundesi ta shihni Shpijen e Kosoves ne TV ateher ketu ju mund ta shikoni Live.
  Si mund ta shikoj Shpija Kosoves Live ?
  Per ta shikuar Shpijen e Kosoves ju keni 2 menyra.
  Menyra 1:
  Ju mund te klikoni ne linkun e meposhtem dhe do te ridirektoheni ne shtepia.info edhe ky eshte nje projekt i yni por ketu e keni menyren e pare per ta pare Live Shpijen e Kosoves

  Kodi:
  http://shtepia.info/?page_id=118

  Menyra 2.
  Ju mundeni edhe ne kete menyr ta shikoni Live Shpijen e Kosoves me Windows Media Player.
  Si mund ta shikoj Shpijen e Kosoves Live ne Windows Media Player?
  Per ta shikuar Shpijen e Kosoves Live ne Windows Media Player ju duhet te klikoni ne linkun e meposhtem dhe do te ju hapet 1 ueb-site dhe pastaj windows media player dhe do te filloj Shpija

  Kodi:
  http://ms1.uviewit.com:88/msft.asp?i...%F3%BBA%D7%2D2

  Shikim te Kendshem.
  avatar
  dR.-KilLeeR

  Posts : 241
  Reputation : 1
  Join date : 24/12/2009
  Age : 25

  Shikoni Shpija Kosoves Live Empty Re: Shikoni Shpija Kosoves Live

  Mesazh nga dR.-KilLeeR prej Mon Dec 28, 2009 4:39 am

  Thnx Njeri per Ket T'mir Very Happy

   Ora është Wed Jul 17, 2019 8:32 pm