ibrahimovic: Barcelona mund ta perseris suksesin

  Share

  dR.-KilLeeR

  Posts : 241
  Reputation : 1
  Join date : 24/12/2009
  Age : 24

  ibrahimovic: Barcelona mund ta perseris suksesin

  Mesazh nga dR.-KilLeeR prej Thu Dec 24, 2009 3:48 am

  Sulmuesi i Barcelonës, Zlatan Ibrahimovic, thotë se klubi spanjoll është i aftë të përsërisë suksesin e vitit 2009 edhe në vitin e ardhshëm.
  Barcelona fitoi të gjitha trofetë e mundshëm, gjashtë gjithsej, gjatë vitit 2009 dhe suedezi, i cili erdhi si përforcim i madh i klubit spanjoll gjatë verës, thotë se blaugranët mund ta përsërisin suksesin edhe në vitin 2010.

  “Para këtij sezoni askush nuk ka thënë se ekipi mund të jetë i aftë të fitojë gjithçka. Është e jashtëzakonshme dhe është e vështirë të besohet se kjo mund të ndodhë përsëri, por unë mendoj se ne mund ta përsërisim këtë”, ka thënë Ibrahimovic.

   Ora është Mon Jun 25, 2018 4:53 pm