Si te Crack-ojme Kaspersky per License te perjetshme

  avatar
  Mr.Problem

  Posts : 117
  Reputation : 0
  Join date : 23/12/2009

  Si te Crack-ojme Kaspersky per License te perjetshme Empty Si te Crack-ojme Kaspersky per License te perjetshme

  Mesazh nga Mr.Problem prej Thu Dec 24, 2009 2:44 am

  Ketu do te ju jap nje mundesi per perdoruesit e Kasperskyt se si ta perdorin ate pa perdorur nje license te belere dhe te shpenzojne para kot .

  1. Se pari shkoni ne Tray Icon dhe e ndalni mbrojtjen (Protection)

  2. Pastaj e Shkarkoni kete Crack :

  Kodi:
  mediafire.com ?zm405mmt0nrPastaj shkoni sipas hapave te dhen ne kete tutorial.

  a) Klikoni me te djathe ne Kaspersky Internet Security/Anti-Virus tray ikon dhe zgjedhni Opcionin Settings

  b) Pastaj shkoni ne linkun e opcioneve dhe ja bani un-check Enable Self-Defense si ne foto :  Ndaloni Self Defence te Kaspersky

  c) Tani shkoni dhe e aktivizoni Windows Registry editor duke shkuar ne RUN > dhe duke shkruajtur regedit (ma merr mendja se te gjithe gati e dijne kete ).

  d) Dhe gjene :

  Kodi:
  HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\KasperskyLab\protected \AVP8\environmentDhe selektoni ProductStatus ne anene e djathe te Panelit

  f) NDryshoni key-value nga Relase ne BETA, mbyllne registry editor dhe aktivizoni prape self-defense ne Kaspersky .

  g) Tani ristartojeni PC-n

  h) Pasi ta ristartoni PC , klikone me te djathe ne Kaspersky tray icon , dhe zgjedhne activate...nje opcion i ri do te paraqitet ne dialogun e aktivizimit ne te cilen shkrun Activate BETA version dhe ate e klikoni per te vatzhduar .  i) Tani kyquni ne INternet dhe dhe do te paraqite mesazhi per aktivizim te suskeseshem te BETA versonit . Kjo do te jet valide per 30 dite , por nese ju kalon ju prape do te keni mundesi te e beni te njejten procedure . Dhe ta shfrytezoni si me pare pa pare

   Ora është Wed Jun 19, 2019 12:29 am