Psajkoo ! is here

  Share
  psajko.
  psajko.

  Posts : 1
  Reputation : 0
  Join date : 24/12/2009

  Psajkoo ! is here

  Mesazh nga psajko. prej Thu Dec 24, 2009 2:06 am

  Name: Arbnor
  Nick: Psajko.
  Age: 17
  hoby: IT, Design
  email: nnol@msn.com

  Dhe shpresoj te kalojm mir bashk !
  avatar
  The Punisher

  Posts : 32
  Reputation : 0
  Join date : 25/12/2009

  Re: Psajkoo ! is here

  Mesazh nga The Punisher prej Fri Dec 25, 2009 3:07 am

  mir se vjen dost ishalla kalojme mir teton .
  avatar
  dR.-KilLeeR

  Posts : 241
  Reputation : 1
  Join date : 24/12/2009
  Age : 25

  Psajko

  Mesazh nga dR.-KilLeeR prej Fri Dec 25, 2009 3:54 am

  Mir se Vjen Bro Besoi qe Do te Kalomi Me Se Miri Very Happy

  Sponsored content

  Re: Psajkoo ! is here

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Thu Mar 21, 2019 3:24 am