Gjeografia e Femres

  Share

  Mr.Problem

  Posts : 117
  Reputation : 0
  Join date : 23/12/2009

  Gjeografia e Femres

  Mesazh nga Mr.Problem prej Wed Dec 23, 2009 6:29 pm

  --------------------------------------------------------------------------------

  Gjeografia e femres

  - Ne moshen prej 18 deri n 20 vjet femra eshte si Afrika - e eger, e bukur dhe me shum zona misterioze dhe te pavizituara;
  - Midis 21 dhe 30 vjetsh femra eshte si Amerika - e zhvilluar dhe e hapur, sidomos per te pasurit;
  - Midis 31 dhe 35 vjetsh femra eshte si India - sensuale, e qete dhe me plot besim ne bukurin e vet;
  - Ne moshn prej 36 deri n 40 vjet femra eshte si Franca - e shijshme, e pjekur dhe mbetet nji pjes e botes qe vizitohet me knaqsi;
  - Midis 41 dhe 50 vjetsh femra esht si Jugosllavia - lufta esht humbur, kurse demet e se kaluares kane len gjurm te thella;
  - Midis 51 dhe 60 vjetsh femra esht si Rusia - e shkatrruar, pa kontroll dhe nuk i prfill vizitort;
  - Ne moshn midis 61 dhe 70 vjetsh femra eshte si Mongolia - me te kaluar te pasur dhe me fitore shum te mdha, por pa ardhmri;
  - Mbas moshs 70 vjete femra esht si Afganistani - cdokush e di ku esht, mirpo nuk e viziton askush.

  Gjeografia e mashkullit

  - Midis 15 dhe 70 vjetesh mashkulli eshte si Amerika udhheqet nga
  nj kastravec.
  avatar
  Ciara

  Posts : 40
  Reputation : 0
  Join date : 24/12/2009
  Age : 24

  Re: Gjeografia e Femres

  Mesazh nga Ciara prej Fri Dec 25, 2009 1:01 am

  .. `auahhh .. `
  .. `chaa kii tii`h djal kunderr femravvee Very Happy:D ..

  .. ahaha Razz:P ..
  .. spo e diishhhe gjeograffin mirr :p ..

  Duhett me Intervennu te Ruzhddaa Very Happy:A ..

  The Punisher

  Posts : 32
  Reputation : 0
  Join date : 25/12/2009

  Re: Gjeografia e Femres

  Mesazh nga The Punisher prej Fri Dec 25, 2009 2:15 am

  haha ciara kush na qenka ruzhda Razz
  avatar
  Ciara

  Posts : 40
  Reputation : 0
  Join date : 24/12/2009
  Age : 24

  Re: Gjeografia e Femres

  Mesazh nga Ciara prej Fri Dec 25, 2009 6:10 pm

  .. hauahh GjoGii be hahaha .. [ arsimtar i Gjeografiss :p .. ] ...ahhaa ..

  Sponsored content

  Re: Gjeografia e Femres

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Tue May 22, 2018 5:16 pm