Kthimi i PC-s Tuaj Para 1muaji apo Me Afer

  avatar
  Mr.Problem

  Posts : 117
  Reputation : 0
  Join date : 23/12/2009

  Kthimi i PC-s Tuaj Para 1muaji apo Me Afer Empty Kthimi i PC-s Tuaj Para 1muaji apo Me Afer

  Mesazh nga Mr.Problem prej Wed Dec 23, 2009 6:20 pm

  Për me kthy Pc tane 15 ose 20 ose 30 dit me khy pc permas duhet kshtu


  1.Klikojme start

  2.Klikojme programs

  3 Klikojme accessiores

  4 Klikojme system tools

  5 Klikojme system restre klikon aty

  6 Klikojme dhe Shtypim next

  7 Tani shtypim daten kur po don me kthy tani next tani apet nex tani pret deri sa te ristartohet pc tani deri sa te lshohet

   Ora është Wed Jun 19, 2019 12:40 am