Si te shikojme a eshte CC Valide!!!

  avatar
  Mr.Problem

  Posts : 117
  Reputation : 0
  Join date : 23/12/2009

  Si te shikojme a eshte CC Valide!!! Empty Si te shikojme a eshte CC Valide!!!

  Mesazh nga Mr.Problem prej Wed Dec 23, 2009 6:19 pm

  Verejte:
  Mos perdorni programe sikur: CC Checker v.2.1 sepse t'gjitha ju vjedhin cc e juaja

  Se pari ne duhet te gjejme nje faqe per donacion!!!
  ( Perdorni google: intitleonate us )
  Nje te tille e kam gjetur ketu poshte!

  Kodi:
  https://donation.hidaya.org/donation.aspxShkojme...
  Keto checkboxat nuk i prekim, ndera te Amount US$ e shkruajme kredin se sa PARA duhet ti bejm donate
  Une zakonisht perdori 1
  Tash do na qet 2 BUTONA:

  Donate Online By Check
  Donate Online By Credit Card

  Klikojme ne Donate Online By Credit Card dhe ketu ju duhet te jepni disa t'dhena

  KUJDES: Shkruani t'gjitha t'sakta

  Nese ju qet ndonje error, atehere cc-ja nuk eshte VALIDE, nese nuk qet error cc-ja eshte VALIDE

   Ora është Wed Jun 19, 2019 12:59 am