Krijo robot per MSN

  avatar
  Mr.Problem

  Posts : 117
  Reputation : 0
  Join date : 23/12/2009

  Krijo robot per MSN Empty Krijo robot per MSN

  Mesazh nga Mr.Problem prej Wed Dec 23, 2009 6:19 pm

  http://www.tutoriale-al.org/sasser/image-s/download.jpg (http://kookshare.funpic.de/xDrive/up...d3489198e4.zip

  Shkarkojm dhe instalojm programin dhe vizitojm www.hotmail.com dhe hapim nje Email address te re (dmth ate email qe deshironi ta kete roboti).

  Me pas hapni programin dhe do tju paraqiten dy fusha, ne njeren japim Email addressen dhe ne tjetren passwordin.

  Pasi qe te jepni te dhenat e kerkuara klikoni Enter.

  Tash hapim notepadin dhe bejme pytje pergjigje si ne rastin e meposhtem:

  Si jeni = Mire ju si jeni?

  Cpo ben? = Po ja po rri"

  Dmth "Pyetja" "=" "pergjigja"

  E ruani kete text dokument.

  Hapni programin perseri dhe klikoni ne Open (eshte shenja e folderit te hapur) dhe hapni text dokumetin e ruajtur pakez me pare.

  Tash MSNbot-i juaj eshte i gatshem te funksionoj.


  contact :

   Ora është Wed Jun 19, 2019 12:29 am