Si te shkarkojme filma FREE

  avatar
  Mr.Problem

  Posts : 117
  Reputation : 0
  Join date : 23/12/2009

  Si te shkarkojme filma FREE Empty Si te shkarkojme filma FREE

  Mesazh nga Mr.Problem prej Wed Dec 23, 2009 6:16 pm

  Si fillim duhet te kesh te instaluar ne sistem "Internet downloader menager". N.q.s s'e keni mund ta shkarkoni ketu: http://www.internetdownloadmanager.com/idman518.exe.(vetem per firefox dhe explorer) Me pas duhet te gjeni WEB te cilat kan filma si pershembull: http://www.tillsunrise.com/ ose http://mosfli.com Kur te hapi nje film do j'u dali nje Pop-UP qe thot "Download this video now" klikoni aty dhe me pas SAVE

   Ora është Wed Jun 19, 2019 12:31 am