Si me e bo Rjetin Automatic ne IpKO PTK ose naj kund tjeter ;)

  avatar
  Mr.Problem

  Posts : 117
  Reputation : 0
  Join date : 23/12/2009

  Si me e bo Rjetin Automatic ne IpKO PTK ose naj kund tjeter ;) Empty Si me e bo Rjetin Automatic ne IpKO PTK ose naj kund tjeter ;)

  Mesazh nga Mr.Problem prej Wed Dec 23, 2009 6:14 pm

  Titulli: Si me e bo Rjetin Automatic ne IpKO PTK ose naj kund tjeter
  --------------------------------------------------------------------------------

  Shko kshtut > e mer at iconen PTKADSL > shkon nestart > progerams> Startup edhe me te djashten Open edhe at iconen bonja copy paste te starttup pastaj shko ne my network places aty te network tasks ajo qe eshte e kalter si menu shko View network connections te ajo icona ptkadsl shko me te djashten properties te opcions te Dialling Options qe jan si tick Si shej kshtut √ ti hekja krejtve kto shenjat √ edhe ok edhe restaroje pc edhe dheze prap dhe do ta shohesh se do te konektohet atomatic interneti Kjo Vlen edhe per ata qe e kan me ipko klm tuto by the.dity don't forgoted to say thanks

  Peace

   Ora është Wed Jun 19, 2019 12:55 am