Trik shum i mir por edhe qesharak:D

  avatar
  Mr.Problem

  Posts : 117
  Reputation : 0
  Join date : 23/12/2009

  Trik shum i mir por edhe qesharak:D Empty Trik shum i mir por edhe qesharak:D

  Mesazh nga Mr.Problem prej Wed Dec 23, 2009 6:11 pm

  nese ke kalkulator e merr e shkruan 12114537 dhe e kthen mbrapsht dhe shiko qfar do te del

   Ora është Wed Jun 19, 2019 12:28 am