Krijimi apo Instalimi i Conter Serverit në OS Win XP

  avatar
  Mr.Problem

  Posts : 117
  Reputation : 0
  Join date : 23/12/2009

  Krijimi apo Instalimi i Conter Serverit në OS Win XP Empty Krijimi apo Instalimi i Conter Serverit në OS Win XP

  Mesazh nga Mr.Problem prej Wed Dec 23, 2009 6:11 pm

  --------------------------------------------------------------------------------

  Ketu e keni nje tuto ne .txt qe tregon se si me kriju nje server per conter pra ne windows xp apo mund ta perdoresh kete edhe per te instaluar nje conter strike server edhe ne VPS veq qe ne vps duhet perdorur disa tjera komanda pra kjo tuto eshte per te instaluar cs server ne Windows XP e jo ne Linux apo ne ndonje tjeter sistem operativ !

  Ketu e keni tutorialin e shkruajtur nga une disa vite me pare qe e kam krijuar vet dhe ende eshte metoda e njejt !

  Shikoe:
  Kodi:
  http://www.freewebtown.com/sg1sg1/In...20Win%20XP.txt

   Ora është Wed Jun 19, 2019 12:28 am