Muhamed Zeqiri (Metit) largohet nga shpija

  Onyx.
  Onyx.
  Administrator
  Administrator

  Posts : 414
  Reputation : 0
  Join date : 23/12/2009

  Muhamed Zeqiri (Metit) largohet nga shpija Empty Muhamed Zeqiri (Metit) largohet nga shpija

  Mesazh nga Onyx. prej Wed Dec 23, 2009 6:07 am

  Biografia : është 21 vjecar dhe ka lindur në Beograd. Ai shkollën fillore e ka kryer në shkollën “Ismail Qemali”, kurse shkollën e mesme në Gjin Gazuli. Ndërkaq aktualisht është në vitin e tretë të studimeve në universitetin “AAB-Rinvest”...


  Informatika-ks.Tk raporton se Muhamed Zeqiri (Metit) Largohet nga Reality Show Shpija e Kosoves Kete lajm e ka bere te ditur (aktor tek seriali Spitali Ks).


  Meti ishte i detyruar qe letren qe e kishte shkruar i zoti i shtepise ta lexoje personalisht. Pas dhenies se lajmit e gjith shpija e kosoves ra ne heshtje, dhe te gjith banoret filluan te qanin me te madhe per daljen e Metit ne ate menyre.

  Njera nder banoret te cilen e preku me se shumti dalja e Metit ishte Saranda e cila per rreth nje ore nuk mundi te qetesohej. Gjithashtu edhe Erlinda dhe Suzana e ndjenin vetin fajtore, dhe Suzana kerkoi qe te largohej edhe ajo nga shtepia mirepo banoret e tjere i thane se ky gjest do ishte pa vend.

  Meti para se te dilte i kerkoi falje te gjithe banoreve duke ju thene se nuk kishte kunder asnjerit qellime te keqija, e gjith kjo ishte vetem pjese e lojes se tije, e qe rrezulltoj si e gabuar.Pas daljes se Metit, Musa dhe Erlinda i pregaditen garderoben e Metit duke e paketuar. Njekohesishte banoret tjere shkruanin disa fjale per Metin ne nje leter.

  Te gjitha keto ngjarje u shoqeruan me lote, me britma e shume gjera tjera qe ishin mjaft te dhimbshme.Shpresojm qe shpise se kosoves te mos i mungoj Meti, edhe pse kame nje ndjenje qe ai do i mungoje as shume sa banoret tjere do te jene per nje kohe te gjate te heshtur e te pikelluar per daljen e tije ne kete menyre./
  avatar
  dR.-KilLeeR

  Posts : 241
  Reputation : 1
  Join date : 24/12/2009
  Age : 25

  Muhamed Zeqiri (Metit) largohet nga shpija Empty Muhamed Zeqiri (Metit) largohet nga shpija

  Mesazh nga dR.-KilLeeR prej Fri Dec 25, 2009 12:36 am

  Largohet S'kem qa Bojm :A:D

   Ora është Wed Jul 17, 2019 8:58 pm