Fol free 100% sigurt

  avatar
  Mr.Problem

  Posts : 117
  Reputation : 0
  Join date : 23/12/2009

  Fol free 100% sigurt Empty Fol free 100% sigurt

  Mesazh nga Mr.Problem prej Wed Dec 23, 2009 6:10 pm

  Folni pa pare ne Tel Fiks ne Amerik, Gjermani
  ne keto dy shtete jom i sigurt 100% se bon se vet e perdori
  po ndoshta bon edhe me naj shtet tjeter
  Qfar duhet te keni :::
  1..NJe telefon Fiks..
  2..Lidhja ne interent
  3..Magic Jack

  Per me ble ket Jack Magic ne KS esht veshtir me gjet une niher e kom pas ble ne
  BENAF ne Ferizaj (Benafin e Vjeter)pastaj ky mu pat prish dhe e ma
  kan pru prej Amerikes te afermit e mi..
  po ket mundeni edhe me porosit ne BONSTILL ku punojn kta te hujt qe esht ne SEJEV
  qmimi per ket Magic Jack sillet rreth 50 Euro

  Per me Fol me keta duhet ta ken te dy personat qa folin

  100% punon free fol sadush .,,.,.,.

   Ora është Wed Jun 19, 2019 1:04 am