Si te ndryshojm Start-in

  avatar
  Mr.Problem

  Posts : 117
  Reputation : 0
  Join date : 23/12/2009

  Si te ndryshojm Start-in Empty Si te ndryshojm Start-in

  Mesazh nga Mr.Problem prej Wed Dec 23, 2009 6:07 pm

  Ne ket tuto do ju tregoj se si te ndryshoni Startin ...

  Per ta ndryshuar duhet ta downloadoni kete program

  Costum Start 1.2 Ket mund ta downloadoni Ketu

  rapidshare.com/files/12224166...t_PHG.rar.html

  E shkruani aty emrin qe deshironi te kete dhe Prekni Aply edhe u Kry.

   Ora është Wed Jun 19, 2019 1:00 am