Si te fitosh $$$ nga interneti !! shume e lehte.....

  avatar
  Mr.Problem

  Posts : 117
  Reputation : 0
  Join date : 23/12/2009

  Si te fitosh $$$ nga interneti !! shume e lehte..... Empty Si te fitosh $$$ nga interneti !! shume e lehte.....

  Mesazh nga Mr.Problem prej Wed Dec 23, 2009 6:05 pm

  Kerkoj ndjese nese e kam vendosur ne vendin e gabuar .

  Por gjeta nje adres se si te besh $ nga interneti eshte shume e lehte
  Mjafton te rregjistroheni ketu

  http://www.paid2youtube.com/?r=vullnet

  Dhe mund te paguheni VETEM duke pare video nga youtube.com ose edhe nga faqe te tjera.... eshte shume e lehete

  Eshte pak as shume si bux.to por kjo qenga me e lehete ......

  Ne kete menyr ju ndihmoni edhe mua duke u rregjistruar por ua them sinqerisht qe qenga shume e lehete

  Nuk mund ta mbaja per vete kete doja ta ndaja edhe me ju
  Faleminderit shpresoj tju Pelqei

  Mirupafshim Djema !!

   Ora është Wed Jun 19, 2019 12:30 am