Fut photo ne cs

  avatar
  Mr.Problem

  Posts : 117
  Reputation : 0
  Join date : 23/12/2009

  Fut photo ne cs Empty Fut photo ne cs

  Mesazh nga Mr.Problem prej Wed Dec 23, 2009 6:02 pm

  Per me shti fotet ne cs edhe kur ta trus T si Spray Logo ta qet foton
  -Ne fillim Download tag_converter ( mund ta gjeni në google ) per ta downloaduar kete shenone ne gooogle "Download tag_converter." ket HL TAG Converter
  Kur te hin e trus Open Image dhe e len cilen do foto . pastaj hin Adjust Image e Trus Auto Size . dhe pastaj e trus Apply changes and convert to 265 colors , dhe e trusni Save Tag, Export to Wad file dhe e ruani te C/ Praogram Files Valve/ cstrike ,hini edhe e runi me emer tempdecal.wad dhe kur te hini ne CS mos e prekni Options hiq me ndrru foton se prishet d.m.th duhet te himi ne server pa prekur sen ndru nikun athere permes konzolles p.sh name "......"

   Ora është Wed Jun 19, 2019 12:30 am