Si me jav hek shigjeten e vogel shortcut-ave ?!

  avatar
  Mr.Problem

  Posts : 117
  Reputation : 0
  Join date : 23/12/2009

  Si me jav hek shigjeten e vogel shortcut-ave ?! Empty Si me jav hek shigjeten e vogel shortcut-ave ?!

  Mesazh nga Mr.Problem prej Wed Dec 23, 2009 5:58 pm

  Si Me Jav Hjek Shigjeten E vogel Shortcuta've

  shkojm
  Start RUN tani regedit
  ne regedit shko
  HKEY_CLASSES_ROOT
  pasi ta hap kete e lyp fajllin me emer
  lnkfile
  e hap ket fajll edhe ne anen e djatht shkon e fshin
  fajllin me emer "IsSHortcut"
  pastaj e lyp fajllin me emer piffile ne te njejten direktori
  shko edhe aty e fshin fajllin me emer "IsSHortcut"
  dhe pas ristartimit te PC-s do te hiqen shigjetat e vogla te ikonave

   Ora është Wed Jun 19, 2019 12:30 am