Aurorun.inf si ta largoni ?!

  Share

  Mr.Problem

  Posts : 117
  Reputation : 0
  Join date : 23/12/2009

  Aurorun.inf si ta largoni ?!

  Mesazh nga Mr.Problem prej Wed Dec 23, 2009 5:53 pm

  Iu ka ndodhur qe kjo te iu bezdis duke u shfaqur nje dritare autorun.inf ne kohet e fundit eshte bere thuajse pjes e windowsit sa her qe fusim nje USb flash e aq me shume nese perdorim NOD-in si mbrojtes kjo gje na lodh.

  Ja ku e keni Autoruno Remover eshte nje file qe vendoset ne registry files dhe e largon autorun.inf pa asnje demtim te sistemit operativ!
  Download:
  Kodi:
  http://www.freewebtown.com/sg1sg1/2010/autorunno%20per%20autorun.inf%20virus.rar

   Ora është Mon Jun 25, 2018 5:01 pm