Van der Vaart dëshiron të vazhdojë me Realin

  Share
  avatar
  Onyx.
  Administrator
  Administrator

  Posts : 414
  Reputation : 0
  Join date : 23/12/2009

  Van der Vaart dëshiron të vazhdojë me Realin

  Mesazh nga Onyx. prej Wed Dec 23, 2009 4:44 pm

  Mesfushori holandez Rafael van der Vaart ka qenë më se i kënaqur që ka fituar rast të luajë për Real Madrid nën drejtimin e Manuel Pellegrinit.
  Holandezi ishte në mesin e golashënuesve në fitoren 6-0 të Real Madridit ndaj Real Zaragoza gjatë të shtunës.

  “Synoj ta përfundoj sezonin këtu dhe të përfundoj kontratën me Real Madridin. Jam shumë i lumtur këtu dhe po luaj mirë për momentin”, ka thënë holandezi.

   Ora është Tue May 22, 2018 5:10 pm