Mourinho i kënaqur me fitoren ndaj Lazios

  Share
  avatar
  Onyx.
  Administrator
  Administrator

  Posts : 414
  Reputation : 0
  Join date : 23/12/2009

  Mourinho i kënaqur me fitoren ndaj Lazios

  Mesazh nga Onyx. prej Wed Dec 23, 2009 4:43 pm

  Trajneri i Interit, Jose Mourinho, është i kënaqur me fitoren minimale ndaj Lazios.
  Samuel Eto'o shënoi të vetmin gol të takimit të mbrëmshëm, me Interin që forcoi kreun ndaj rivalëve në këtë takim të fundit për vitin 2009.

  “Nuk mund të isha më shumë i kënaqur me lojtarët e mi. Ata shënuan, kontrolluan gjithë ndeshjen dhe kishin shanse për të shënuar më shumë gola”, ka thënë Mourinho.

  “Ne ishim në kontroll gjithë kohën dhe Lazio kurrë në të vërtetë nuk ishte dominuese. Janë tre pikë shumë të rëndësishme në një javë kur Juventusi nuk mori asnjë dhe Milani duhet të vizitojë Fiorentinën”, ka thënë Mourinho.

   Ora është Mon Jun 25, 2018 11:22 am