Ronaldo: Më mungon jeta e United

  Share
  avatar
  Onyx.
  Administrator
  Administrator

  Posts : 414
  Reputation : 0
  Join date : 23/12/2009

  Ronaldo: Më mungon jeta e United

  Mesazh nga Onyx. prej Wed Dec 23, 2009 4:42 pm

  Ylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo, thotë se atij i mungon jeta në Manchester United.
  Një pjesë e zemrës së tij gjithmonë do të mbetet në Old Trafford, ka thënë anësori portugez.

  “Ajo çfarë njerëzit mendojnë për mua janë opinione të tyre, por vërtet më mungon Manchesteri ca. Kam luajtur atje për gjashtë vite dhe kam lënë disa miq atje. Më mungon klubi ca, por tash jam i përqendruar në Real Madrid dhe jam vërtet i lumtur këtu”, ka thënë Ronaldo.

   Ora është Tue May 22, 2018 5:10 pm