Zidane dëshiron një pozitë më të lartë të Reali

  Share
  avatar
  Onyx.
  Administrator
  Administrator

  Posts : 414
  Reputation : 0
  Join date : 23/12/2009

  Zidane dëshiron një pozitë më të lartë të Reali

  Mesazh nga Onyx. prej Wed Dec 23, 2009 4:40 pm

  Legjenda franceze Zinedine Zidane ka thënë se shpreson që të marrë një post drejtori te ish-skuadra e tij, Real Madrid.
  Zidane aktualisht është në rolin e ‘ambasadorit’ te Los Blancos, dhe thuhet se ai e ka bindur presidentin Florentino Perez që ta transferojë Karim Benzeman, ndërsa tani po lobon për sjelljen e Franck Ribery në fund të këtij sezoni.

  Thuhet se mesfushori legjendar dëshiron të marrë më shumë përgjegjësi te skuadra madrilene, mirëpo France Football nuk ka dhënë detaje tjera në lidhje me atë se çfarë do të punojë Zizu në të ardhmen.

   Ora është Mon Jun 25, 2018 5:03 pm