Diskutime të ndryshme

   
ForumTematMesazhet
Asnjë mesazh i ri

Prezantohu ne Forum

Pasi të regjistrohi gjëra e parë që duhet të bëni është të prezentohi në forumin tonë. Duke treguar diçka më shumë për vetën, si psh: emri, mbiemri, vendodhja, okupimi, interesat apo diçka të tillë.

2077Mon Jan 11, 2010 1:14 am
No-Exit Egzz1......!
Asnjë mesazh i ri

Bisedë e lirë

Këtu mund të bisedojmë të gjithë për çfarë do që dëshirojmë, duke qëndruar mbrenda kuadrit të rregullorës së forumit. Të gjitha temat që nuk kan kurrfarë kuptimit dë të fshihen.

104256Mon Mar 01, 2010 10:59 pm
dR.-KilLeeR A keni deshir te behni Moderator, ose Administrator ?
Asnjë mesazh i ri

Shpija e Kosovës

Ketu mund te gjeni gjithqka rreth "Reality Show SHPIJA" !!

926Thu Jan 07, 2010 10:51 pm
Onyx. kush mendoni se eshte me facelli te shtepia e Kosoves
Asnjë mesazh i ri

Votime dhe Sondazhe

Ketu do te ket Votime & Sondazhe te ndryshme !!

929Thu Jan 07, 2010 11:02 pm
Onyx. kush mendoni se do te jet chamipon ne NBA
Asnjë mesazh i ri

Shit / Blerje

Forumi Shit/Blerje është i dedikuar të gjithë atyre që kanë dëshirë të bëjnë biznes online, këtu mund të bëni shpallje falas për shitje, blerje apo mund të beni ndrrime.

18Mon Feb 08, 2010 9:54 am
grandE Lexone gjith  • Mesazhe të reja Mesazhe të reja
  • Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
  • Forumi është Kyçur Forumi është Kyçur
Ora është Wed Jun 19, 2019 12:55 am